Tommy Hilfiger – marka inne niż wszystkie

Nie trzeba interesować się modą, żeby wiedzieć o istnieniu marki jaką jest Tommy Hilfiger. Od lat charakterystyczna flaga jest rozpoznawalnym znakiem firmy. Przez lata ten brand odzieżowy wypracował sobie miano marki premium.

Innowacja w branży modowej

bluzy z kapturem męskieTo co pozwoliło, zaistnieć marce w świecie i na stałe zapisać się w historii świata mody, to innowacyjne podejście do biznesu Thomasa Jacoba Hilfigera. Projektant rozwijając markę postawił nacisk na głośną kampanię reklamową. Na Time Square pojawił się bilboard, a w sklepach ubrania praktyczne, idealne na weekend czy na mniej eleganckie okazje. Ubrania te z czasem coraz częściej zaczęli nosić ludzie wysoko ustawieni w świecie finansów. Widok biało-czerwono-granatowej na kortach tenisowych czy drogich statkach nikogo nie dziwił. Najwyższa jakość ubrań, przystępna cena i dobra renoma marki sprawia, że coraz więcej osób sięga po produkty marki. W Polsce możemy kupić ubrania Tommy Hilfiger w internecie, na tej stronie: https://messimo.pl/tommy-hilfiger możemy również liczyć na niemałe promocje.

Odrobina luksusu na lekkim pasku, czyli zegarki Tommy Hilfiger

Ojciec projektanta był jubilerem, być może to sprawiło, że do produktów jakie oferuje marka wliczają się zegarki. Firma posiada wiele wzorów i kolorów zegarków, dzięki czemu wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Zegarki Tommy Hilfiger są do dziś uznawane przez wiele ludzi za ikonę mody i symbol wyszukanego stylu. Cechują się m.in.:

  • jakością wykonania, z racji produkcji w Szwajcarii,
  • innowacyjnością,
  • ponadczasową elegancją,
  • ceną adekwatną do jakości.

To wszystko sprawia, że produkty amerykańskiej marki są naprawdę wyjątkowe i niepowtarzalne.

Rekomendowane artykuły