Lucca Fashion

Modny blog dla każdego

aktowka-nobo

Jakie schowki powinna mieć damska torba na laptopa?

Funkcjonalna, damska torba na laptopa to dość proste akcesorium, które – w przypadku zastosowań typowo biurowych – powinno składać się z co najmniej kilku kieszeni. Jak powinno wyglądać wnętrze takiej torby i czym powinna się ona wyróżniać?

Dwie kieszenie zewnętrzne

Torba do zastosowań biznesowych powinna posiadać co najmniej dwie zewnętrzne kieszenie. Można w nich umieścić niewielkie akcesoria (np. pendrive) lub myszkę bezprzewodową. W drugiej kieszeni warto umieścić dokumenty, które są zawsze niezbędne w trakcie podróżowania. Ważne, aby kieszenie te były zamykane na zamek błyskawiczny, który skutecznie zabezpieczy ich zawartość przed przypadkowym wypadnięciem lub próbą kradzieży.

Trzy wewnętrzne przegrody

Wewnątrz damskiej torby na laptopa (np. zobacz takie modele) powinny znaleźć się co najmniej trzy wewnętrzne kieszenie. W jednej z nich (a zarazem w największej) powinien znajdować się laptop. Sąsiednie kieszenie są idealne do przechowywania wielu różnych akcesoriów, to jest okablowania, zasilacza, a nawet przenośnego magazynu energii. Każda z przegród powinna też być odseparowana od sąsiedniej za pomocą trwałej ścianki, która będzie odporna na zatarcia i uszkodzenia.

Tylna kieszeń

W damskiej torbie przeznaczonej do transportu laptopa powinna również znaleźć się specjalna, tylna kieszeń. Wystarczy, jeśli jest ona zapinana na rzep. Można w niej przechowywać np. niewielkie zakupy, przekąski i podobne przedmioty, które przydadzą się m.in. w trakcie długotrwałej jazdy środkami komunikacji miejskiej.

Powyższe rozplanowanie kieszeni pozwala na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wewnątrz torby, a także umożliwia zabranie jej w długą podróż (np. pociągiem).

Related Posts