Lucca Fashion

Modny blog dla każdego

spodnie dresowe damskie

Spodnie dresowe damskie w codziennym i formalnym wydaniu

Modowe trendy kreowane przez gwiazdy show-biznesu i influencerki z mediów społecznościowych mają ogromny wpływ na popularność wielu stylizacji. W ten sposób na wybiegi i do powszechnej świadomości weszły spodnie dresowe damskie, które coraz częściej pojawiają się w domach mody, butikach znanych marek czy modowych sieciówkach. Poniżej kilka przykładów jak w gustowny sposób nosić tę część garderoby na co dzień, nie tylko po domu.

Idealne spodnie na co dzień

spodnie dresowe damskie

W poszukiwaniu inspiracji pomaga śledzenie modowych autorytetów, gwiazd i celebrytów. Dzięki temu łatwiej o dobranie odpowiednich dodatków, które podkreślą, że dresy w stylizacji to świadomy i przemyślany wybór. Na co dzień, w mniej formalnych sytuacjach doskonałym połączeniem będą spodnie dresowe damskie połączone z bluzą z kapturem oraz sportowym obuwiem typu sneaker lub klasycznymi trampkami. Dobrym wyborem jest również wybranie dresowego kompletu z tym samym wzorem i kolorem w górnej i dolnej części kreacji. Dla przełamania sportowego charaktery wykorzystać można np. skórzaną kurtkę, nadając stylizacji bardziej rockowego wyglądu.

Dresy nie tylko na sportowo

Modowe trendy w ostatnich latach pokazują, że spodnie dresowe damskie to nie tylko odzież na siłownie i do czasu spędzanego w domu. Coraz częściej wykorzystywane są w połączeniu ze szpilkami, elegancką torebką i błyszczącą biżuterią. Taka kreacja sprawdzi się doskonale w pracy lub na mniej formalnych spotkaniach. W tym celu wykorzystać można koszulową bluzkę z kołnierzykiem lub luźny sweterek w pastelowych kolorach. Jako dopełnienie sprawdzi się wełniany płaszcz lub obszerna marynarka. Ważne, by zachować harmonie w doborze stylistyki i odcieni, a całość wyglądać będzie modnie i szykownie.

Related Posts