Lucca Fashion

Modny blog dla każdego

bluza z kapturem męska

Jak wybierać bluzy z kapturem męskie? Jakie cechy sprawdzić?

Bluzy z kapturem dla mężczyzn są dostępne we wszystkich stylach, kolorach i typach. Oto kilka cech, o których warto pamiętać, szukając tego rodzaju produktów. Bluzy casual noszone są na co dzień, natomiast bluzy sportowe z kapturem noszone są na siłowni lub podczas ćwiczeń.

Bluzy z kapturem męskie – materiały i rozmiary

Bawełna, poliester, polar i mieszanki to popularne materiały. Bawełna jest miękka, wygodna, oddychająca i nadaje się do prania. Jest to również najpopularniejszy rodzaj materiału, z którego wykonane są bluzy z kapturem męskie. Poliester jest świetny na chłodniejsze miesiące, ponieważ jest ciepły i nie gniecie się. Mieszanki poliestrowe są popularne wiosną i jesienią, ponieważ polar jest miękki i oddychający.

Męskie bluzy z kapturem występują w rozmiarach od małego XS do 2XXL. Pamiętaj, aby uważnie czytać opisy, aby poznać zalecenia dotyczące rozmiarów, ponieważ mogą się one różnić w zależności od producenta.

bluzy z kapturem męskie

Bluzy męskie z kapturem – kolory

Męskie bluzy z kapturem są dostępne w szerokiej gamie odważnych kolorów i kratek. Plisy są popularne jesienią, natomiast jasne odcienie są popularne przez cały rok, zwłaszcza wśród konsumentów świadomych mody.

Kieszenie i krój

Męskie bluzy z kapturem często mają kieszenie, ale ich wielkość i umiejscowienie jest różne. Niektóre mają kieszenie po zewnętrznej stronie ubrania, inne zaś po wewnętrznej. Inne mają kieszenie w obu tych miejscach. Męskie bluzy z kapturem są dostępne w kroju prostym, luźnym i zwężanym. Proste mają bardziej dopasowany wygląd, podczas gdy zwężane wyglądają bardziej swobodnie. Krój luźny plasuje się gdzieś pomiędzy. Długość kaptura również jest różna. Niektóre bluzy mają krótkie kaptury, podczas gdy inne są

Related Posts