Tommy Hilfiger – prostota i ponadczasowość w amerykańskim wydaniu

Bluza damska Tommy Hilfiger

Marka Tommy Hilfiger została założona w 1985 roku. Od tego czasu znacznie poszerzyła swoją kolekcję i zyskała szerokie grono wielbicieli nie tylko w Stanach, ale niemal na całym świecie. Obecnie każdy szanujący się miłośnik mody dobrze zna markę Hilfiger i potrafi wskazać jej charakterystyczne elementy. Czym wyróżnia się odzież Tommy Hilfiger i na jakie produkty tej marki szczególnie warto zwrócić uwagę?

Odzież i dodatki Tommy Hilfiger w amerykańskim stylu preepy

Jak twierdzi sam założyciel marki, Thomas Jacob Hilfiger, inspiracją do tworzenia projektów jest różnorodność mody ulicznej Nowego Jorku. Duży wpływ na markę ma także klasyczny amerykański styl studentów renomowanych uniwersytetów. Stylistyka preepy widoczna jest zarówno jeśli chodzi o odzież Tommy Hilfiger, jak i akcesoria. Już pierwsza kolekcja marki składała się z takich ponadczasowych elementów, jak eleganckie koszule, spodnie chinos i męskie koszulki polo. Kolorystyka oscyluje wokół czerwieni, bieli i granatu – barw amerykańskiej flagi. Minimalistyczna odzież Tommy Hilfiger przypadnie do gustu każdemu, kto ceni sobie klasykę i uniwersalność w parze z niezwykłą wygodą.

Bluza damska Tommy Hilfiger

Marka gwiazd dostępna dla każdego

Marka Tommy Hilfiger słynie z tego, że do swoich kampanii reklamowych angażuje najbardziej znane osobistości ze świata muzyki, kina i mody. Była promowana między innymi przez takie gwiazdy, jak:

  • David Bowie,
  • Michael Jackson,
  • Leonardo DiCaprio,
  • Snoop Dogg,
  • Gigi Hadid.

Od początku istnienia marki marzeniem Hilfigera było, aby elitarna moda amerykańska stała się bardziej nowoczesna i barwna, a tym samym przystępna dla „zwyczajnych” ludzi. Odzież Tommy Hilfiger skierowana jest dla osób w różnym wieku – w końcu klasyka jest uniwersalna. Do najbardziej kultowych produktów marki trzeba zaliczyć jeansowe kurtki, bawełniane koszulki z kołnierzykiem oraz jednokolorowe damskie i męskie T-shirty z logo. Jeśli natomiast chodzi o akcesoria Tommy Hilfiger, producent oferuje paski, torebki, okulary, zegarki, a nawet perfumy. Każdy może znaleźć coś dla siebie!

Rekomendowane artykuły