Lucca Fashion

Modny blog dla każdego

koszulka meska

Koszulka na różne okazje

Każdy mężczyzna ma w swojej szafie co najmniej kilka jak nie kilkanaście koszulek. Męskie potrzeby są w tym zakresie bardzo duże. Mężczyźni potrzebują koszulek sportowych, koszulek do pracy, koszulek na wyjście z kolegami czy wreszcie koszulek na wakacje. Można by tak wymieniać bez końca. Koszulki męskie w związku z tym występują w niezliczonej ilości modeli i rodzajów. 

Jakie t shirty męskie warto mieć ?

Nie ma co do tego wątpliwości, że każdy mężczyzna w swojej garderobie powinien mieć kilka klasycznych t shirtów. Najlepiej gładkich i o tradycyjnym kroju, czyli z wycięciem w serek lub półokrągłym. Jeżeli chodzi o kolorystykę, to najlepiej sprawdzą się koszulki męskie w podstawowych kolorach. Białe, czarne czy szare pasują do wszystkiego. W zestawieniu z marynarką zaś wyglądają doskonale i nowocześnie.

Jeżeli chcemy wyrazić siebie albo planujemy wakacyjny wyjazd, uwagę warto zwrócić  na nieco luźniejsze koszulki z ciekawymi nadrukami. Wybór jest ogromny i zawsze można znaleźć design, który nam będzie najbardziej odpowiadał. Bardzo ciekawe są popularne obecnie koszulki z trójwymiarowymi efektami. One zdecydowanie zaakcentują nasz indywidualizm i styl.

Markowe koszulki męskie to osobna kategoria. Są luksusowe i mogą podkreślić nasz status albo upodobania. Nie są najtańsze, ale warto je mieć w swojej szafie. Są doskonałej jakości i można je nosić przez wiele lat. To od nas zależy czy wybierzemy stonowany model, czy taki z ogromnym logo umieszczonym w widocznym miejscu.

Nie można nie wspomnieć o koszulkach polo, które łączą w sobie zarówno wygodę, jak i elegancję. Koszulka polo sprawdza się zawsze i wszędzie. Powinna być jednak markowa.

T shirty męskie – wersja sportowa  

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych tkanin koszulki w wersji sportowej zapewniają niebywały komfort. Skóra w nich oddycha i nie pocimy się. Uprawianie sportu staje się dużo przyjemniejsze. 

Related Posts