Lucca Fashion

Modny blog dla każdego

bluzka damska

Bluzki biznesowe, czyli smart casual w najlepszym wydaniu

Wiele pań codziennie zastanawia się, jak dobrać bluzkę do swojej biznesowej stylizacji. Kierując się firmowym dress code’m warto wybierać takie modele, które nie tylko będą odpowiednio dopasowane do stanowiska, ale też nie będą wzbudzać niepotrzebnego zainteresowania ze strony klientów albo współpracowników. Jakie to modele i które fasony są aktualnie najmodniejsze?

Bluzki damskie, idealne do pracy w biurze

bluzka damska

Kobiety, które na co dzień pełnią odpowiedzialną funkcję poprzez stały kontakt z kontrahentami lub też przeprowadzają prezentacje w gronie współpracowników, zdecydowanie powinny postawić na eleganckie koszule oraz bluzki z długim rękawem, które doskonale wpasują się zarówno w klimat firmy, jak i w ogólnie przyjęte normy. Bluzki damskie, które świetnie sprawdzą się w tej roli to przede wszystkim fasony koszulowe, zapinane na guziki, które mają wysoki kołnierzyk oraz również zapinane mankiety. Niektóre modele mogą dodatkowo posiadać wygodne kieszonki lub delikatne zdobienia, jednak w dobrym smaku jest, aby były one odpowiednio dopasowane pod względem kolorystycznym. Najlepsze będą biele, beże, jasne błękity i szarości oraz grafit, które świetnie komponują się z ciemnymi, eleganckimi spodniami z materiału oraz ołówkowymi spódnicami. Sprawdź https://yups.pl/bluzka.

Bluzki do zadań specjalnych

Bluzki damskie formalne i biznesowe powinny być uszyte z najwyższej klasy tkanin, które nie tylko będą prezentować się podczas ewentualnych spotkań, ale które przede wszystkim nie będą ulegać łatwemu gnieceniu i zapewnią wysoki komfort noszenia nawet podczas wielu godzin pracy. W przypadku tej konkretnej kategorii odzieżowej warto też pamiętać, by dół bluzki zawsze znajdował się wewnątrz paska spódnicy lub spodni. 

Related Posts