Lucca Fashion

Modny blog dla każdego

szaliki męskie zimowe

Czym sugerować się przy wyborze męskiego szalika?

Należy mieć świadomość, że wybór męskiego szalika nie jest tak trudnym zadaniem, jak mogłoby się wydawać. Wystarczy uwzględnić przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie kilka istotnych kwestii. Czym należy się sugerować wybierając szaliki męskie eleganckie?

Jakie szaliki męskie zimowe będą najlepszym rozwiązaniem do płaszcza?

Rekomendowane jest założenie do płaszcza szalika z materiału, który nie będzie zbyt gruby. Powinien bowiem odpowiednio pasować do stroju. Do beżowych oraz jasnych płaszczy warto wybrać szalik w kratkę w jasnej kolorystyce. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje.

Oczywiście mężczyzna w celu ożywienia całej stylizacji może zdecydować się na akcent kolorystyczny. Doskonałym przykładem może być szalik w czerwonym kolorze w połączeni z casualową stylizacją. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, ż im więcej będzie krzykliwych kolorów czy wzorów na szaliku, tym jego formalność będzie malała.

szaliki męskie zimowe

O czym mężczyzna powinien jeszcze pamiętać przed podjęciem ostatecznej decyzji?

Godny uwagi jest fakt, że męskie szaliki mogą zawierać także ciemniejsze elementy. Wspomniany element męskiej garderoby może łączyć odcienie granatu i brązu. Świetnie będzie także prezentowała się krata w kolorze głębokiej, ciemnej zieleni. Styliści rekomendują założyć do ciemniejszego płaszcza szalik w ciemniejszej kolorystyce.

Warto również wiedzieć, że dobrym rozwiązaniem nie będzie połączenie czarnego szalika z czarnym płaszczem. Należy zdawać sobie sprawę, że szalik w innym kolorze od pozostałej części stylizacji może zdziałać prawdziwe cuda. Ponadto z płaszczem świetnie będzie komponował się szal z drukowanej wełny.

Related Posts