Lucca Fashion

Modny blog dla każdego

Spodnie chinosy dla każdego mężczyzny

Wybór modowych trendów może zaskakiwać. Spodnie chinosy uplasowały się na wysokiej pozycji i stają się coraz popularniejsze. W każdym katalogu i na wybiegach odnajdziemy przeróżne stylizacje, którymi bazą są właśnie chinosy. Wszystko dlatego, że ten typ spodni idealnie zespala się z najróżniejszymi t-shirtami, koszulami czy nawet swetrami i marynarkami. Taki casual’owy design jest niezastąpiony w pracy jak i na co dzień.

Materiał dla każdego

W spodniach chinosach króluje bawełna, z której są uszyte przeróżne wersje. Można spotkać podwinięte nogawki jak i modele sięgające kostek bez żadnego podwijania. Do tego dochodzą kieszenie z przodu i z tyłu. W zapięciach napotkamy na guziki jak i zamek błyskawiczny. Pozostaje jeszcze kolor a tych jest cała paleta barw. Można zatem perfekcyjnie wytworzyć daną aranżację ubraniową tak, by odzwierciedlała to, co lubimy najbardziej. Czy to zatem na spacer po plaży czy też wyjście do kina lub do pracy – spodnie chinosy zdadzą swój egzamin.

Zawsze praktyczne

Moda cały czas się zmienia, jednakże chinosy zawsze są jej kluczowym elementem. W każdej kolekcji znajdziemy obszerny wybór a do tego barwy zachwycą pod każdym względem. Jeśli lubimy zwężane nogawki to znajdziemy takie wersje, a jeśli wolimy warianty regular to i takie się odnajdą. Nie ma zatem nic lepszego jak przejrzenie całych ofert sklepowych w celu wyszukania kilku par chinosów, z którymi będziemy za pan brat w danym sezonie. Wystarczy jeszcze dobór stosownych butów i można ruszać w dowolne miejsca.

Spodnie chinosy można nabyć tutaj.

Related Posts