Lucca Fashion

Modny blog dla każdego

Jak wybrać kurtkę przejściową?

Wiosna i jesień to trudny czas w naszej przyrodzie oraz dla kobiet, które chcą wyglądać modnie i niebanalnie. Jednego dnia mamy piękne słońce, kolejnego dnia deszcz i wiatr. Jak poradzić sobie z wyborem kurtki przejściowej? 

Kurtka pikowana


Kurtki przejściowe damskie pikowane to obowiązkowy element garderoby już od kilku sezonów. Mimo upływu lat popularność kurtek pikowanych nie maleje. Dlaczego? 

Kurtki pikowane są eleganckie, wygodne i bardzo funkcjonale. W tym sezonie można zaszaleć i postawić na kurtkę w intensywnym kolorze. Czarne, zachowawcze kurtki zostały wyparte przez kurtki przejściowe damskie w ciekawych, wesołych kolorach czy z metaliczną poświatą. 

Kurtka pikowana sprawdzi się w wersji eleganckiej, do pasa oraz w wersji na chłodniejsze dni, gdzie będzie niezbędny dłuższy fason z kapturem. 

Kurtki sportowe


Najpopularniejsza damska kurtka jesienna to nadal kurtka sportowa. Ciepła, nieprzemakalna, z kapturem – kurtka do zadań specjalnych. W takiej kurtce spacer z psem, zakupy, czy wypad za miasto nie są straszne bez względu na pogodę. 

Kurtki sportowe w tym sezonie również są w pastelowych, delikatnych kolorach. Ciekawym rozwiązaniem są również kurtki dwustronne, które urozmaicą stylizację. 

Wybór kurtki przejściowej damskiej nie jest łatwy. Chcemy by była wygodna, ciepła, a także stylowa. Kurtka sportowa oraz pikowana to absolutna konieczność w każdej damskiej szafie. Dzięki tym dwóm rozwiązaniom można wyglądać dobrze zarówno na spacerze z psem jak i w trakcie wyjścia ze znajomymi.

Oferta sprzedażowa: kurtki przejściowe damskie dostępne tutaj.

Related Posts