Moda równa się moc.

Kategorie styl
sukienka-zielona-na-modelce

Wszystko na świecie mówi że różne ubrania dobrze określają wizerunek. One mówią kim jesteś.

Co słowa nie powiedzą to kreacja pokaże nam w swoim mniemaniu. Kocham kiedy mogę nic nie mówić a szara sukienka z kieszonkamipokazać się ze strony nie tylko eleganckiej ale też osoby postawić na swoim. Moją idealną opcja jest dobór ubrań na zasadzie podobieństw i sprawnych wypełnień. Aby cała kreacja ścierała się w kreatywny bardzo korzystny i piękny zestaw. Najlepsze są ku temu dodatki, które określają niekiedy czy nasze ubranie podchodzi do tych eleganckich, czy kobiecych i zmysłowych lub stawiających na luz. Ostatecznie każdy element może być szczęśliwym i dobrze odebranym.

Celuje w najlepsze rozwiązanie.

Niepewne jest uderzanie w coś co nie bardzo pasuje do naszej budowy. Stawiam mocno na sprawne rozwiązania aby mieć pewność że nasza kreacja jest tym najlepsza. Aby mieć świadomość że sprawiedliwie rozmieściliśmy kolorami i zarządzaniem odpowiednich wzorów i fasonów. Jeśli chce się osiągnąć godne rozwiązanie warto pomyśleć o tym które elementy będą najlepszymi. Brakuje tutaj miejsca na przypadek ponieważ źle na tym wyjdziemy i  spowoduje to negatywne odbicie w oczach ludzi. Aby mieć świetnie skomponowany zestaw ustal czy celujesz w elegancje czy w kobiecość. Ponieważ elegancko nadal można wyglądać w spodniach jak rurki a określenie kobiecości jest tu tylko widoczne w spódnicach.

Fajny etap elegancji.

Kocham elegancję i w mojej szafie chętnie goszczą spodnie. Te etapy, które określą nasz wygląd to najważniejszy i pierwszy etap. Kolejne to elementy wystroju i wykończenia.  Ostatecznie wcelowanie się w buty i makijaż. Wszystko musi być zgrane i opisywać nas w cudownym przekazie. Nie ma to jak dobra kreacja i szczyt danego ubrania, wtedy kiedy pokażemy się z tej pięknej strony. Ja ukochałam sobie elegancje jednak zawsze łącze to z kobiecością.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *