Lucca Fashion

Modny blog dla każdego

modna męska koszula biała

Koszula na każdą okazję

Męskie koszule dominują w wielu męskich garderobach. W sklepach panowie znajdą wiele ciekawych wzorów, kolorów i fasonów, które idealnie sprawdzają się przy wielu okazjach. Jakie koszule męskie w ostatnich tygodniach najchętniej kupują modni panowie? Poniżej kilka wskazówek.

Męskie koszule zgodne z trendami

Koszule męskie, które dominują obecnie u znanych producentów odzieży dla panów (np. te koszule męskie od Dstreet), charakteryzują się ciekawym designem oraz oryginalną kolorystyką. Oczywiście, białe koszule są ponadczasowe i unikatowe, i to one najlepiej sprawdzają się przy wielu specjalnych okazjach. Jednak styliści radzą panom, by ci od czasu do czasu postawili na odrobinę szaleństwa i zainwestowali w koszulę wzorzystą lub w model wyposażony w ciekawe printy. Aktualnie w sklepach można znaleźć bardzo wiele kolorowych koszul – piękne zielenie, efektowne błękity czy też stylowe fiolety. Odważni panowie chętnie wybierają koszule w zwierzęce wzory, delikatne kropki lub takie, które opatrzone są naprawdę oryginalną grafiką.

Koszule sportowe na czasie

Dużą popularnością cieszą się także koszule sportowe. Można je znaleźć w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej, wyposażonej w modne dodatki. I co ciekawe, taką koszule można kupić w wielu sieciówkach po bardzo rozsądnych cenach. Wielu panów nosi je zarówno do pracy, jak i na zwyczajne wyjścia typu spotkania z przyjaciółmi na miejsce czy też wieczorne imprezy w plenerze ze znajomymi.

Related Posts