Oryginalne nerki męskie – jakie są najpopularniejsze modele?

saszetka nerka

Producenci mają w swojej ofercie sprzedażowej bardzo wiele modeli nerek męskich, dlatego też wybranie tych najlepszych może być dużym wyzwaniem. Dla większości osób najlepszym wyborem będą nerki męskie uniwersalne i turystyczne. Modele tego typu wykonane są głównie ze skóry ekologicznej albo naturalnej. Saszetki uniwersalne dostępne są również w wielu kolorach i rozmiarach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Nerki biegowe

W ostatnim czasie jest bardzo duży boom na nerki męskie biegowe, które są niewielkich rozmiarów i bardzo mało ważą. Modele tego typu zaprojektowane zostały w taki sposób, aby idealnie przylegały do ciała. Porządne nerki sportowe nie powinny podskakiwać i za bardzo ciążyć podczas biegania. Godne uwagi są modele, które posiadają płaskie pasy, w których można wygodnie przechowywać klucze i telefon komórkowy.

Nerki motocyklowe

Na półkach sklepowych dostępne są również motocyklowe saszetki nerki patriotyczne, które zazwyczaj zakłada się na udo. Modele te wyróżniają się nieco innym kształtem, niż klasyczne nerki. Wybierając saszetki nerki patriotyczne na motocykl warto zadbać o to, aby posiadały one porządne mocowania, które odporne są na niekorzystne czynniki atmosferyczne. Najlepiej sprawdzą się elastyczne i regulowane paski.