Męskie jeansy, podobnie jak kobiece powinny być odpowiednio dobrane, by podkreślić dane atuty figury panów. Niby to rzecz zabawna i przy panach nie powinno się zwracać na to uwagi, ale jednak dobrze dopasowane spodnie to lepszy look niż spodnie dopasowane byle jak.

Jak dobrać?

Mężczyznom bardzo często wydaje się, że ubiera spodnie jeansy męskie i to już wszystko. Ważne jest by były to jeansy męskie i ważny jest dany kolor. Jednak jest to bardzo mylna opinia i by dobrze wyglądać w jeansach, trzeba jeszcze czegoś więcej.

Panowie, tak jak i panie mają różne figury, jest więc pan ołówek, pan jabłko, pan gruszka czy pan trójkąt. W zależności czy ktoś jest chudy, ma duży brzuch czy zbyt dużą pupę, zawsze te swoje minusy powinien ukryć pod odpowiednim fasonem spodni. Natomiast samych fasonów męskich jeansów jest bardzo wiele i zawsze można dobrać odpowiedni krój dla siebie. Trzeba tylko poświęcić temu trochę czasu.

Jakie są fasony jeansów męskich?

Wśród męskich jeansów wyróżnić można spodnie o prostym kroju, bojówki, spodnie z prostą nogawką lub zwężaną ku dołowi, spodnie z niskim lub wysokim stanem, proste lub zdobione. Samych rodzai jeansów męskich i ich wzorów na rynku jest bardzo wiele, także każdy pan może znaleźć dla siebie idealny model i fason.

Jak nie nosić jeansów?

Jeansy to podstawa w garderobie każdego pana. Każdy ma jeansy, każdy je nosi i każdy je bardzo lubi. Tak rzeczywiście jest. Jeansy to klasyka i można je nosić do wszystkiego. Jak zatem nie nosić jeansów?

Za bardzo mocno podarte jeansy nie są najlepszą wizytówką pana, który je nosi, tak samo jeansy za długie i jeansy skomponowane z górą tak, że tworzy się jeansowy mundurek.