Lucca Fashion

Modny blog dla każdego

Sukienki hiszpanki – czy dla każdego?

Każdego roku rynek modowy przynosi nam nowe propozycje stylizacji. Jedną z wyżej wymienionych są niewątpliwie sukienki hiszpanki. Charakteryzują się one kobiecością oraz subtelnością. Ponadto ich nazwa nie jest przypadkowa, gdyż posiadają w sobie nutkę iberyjskiego akcentu.

Czy ten typ sukienek jest przeznaczony dla każdego?

Odpowiedź na to pytanie brzmi – teoretycznie tak. Dlaczego teoretycznie? Ponieważ ze względu na posiadany przez nie dekolt typu „carmen” optycznie poszerzają one ramiona, co w przypadku niektórych typów kobiecej figury raczej nie jest wskazane. Oczywiście nie jest to powód do tego, żeby przedmiotowych sukienek nie nosić. Wszystko zależy od indywidualnych przekonań oraz tego, na co stawiamy nacisk w naszych codziennych stylizacjach.

„Hiszpanki” – jaki typ figury najlepiej się w nich prezentuje?

W związku ze wspomnianym powyżej dekoltem typu „carmen” noszenie sukienek hiszpanek jest sugerowane głównie szczupłym kobietom, które nie posiadają rozłożystych ramion. Kobiety o większej masie i szerokich ramionach powinny ich raczej unikać, ponieważ ten krój odzieży dosyć mocno eksponuje kobiece ciało, a to w jakiej formie się to odbywa niestety ma niekorzystny wpływ na niektóre typy sylwetek.

Na ulicach miast możemy spotkać oczywiście wiele kobiet o różnorodnych figurach, które raczej nie stroną od noszenia tego typu sukienek. Oczywiście nie ma w tym nic złego, to indywidualna kwestia każdego człowieka, w co ma ochotę się ubrać i czy kwestie nadmiernej tkanki tłuszczowej stanowią dla niego problem.
Oferta sprzedażowa: sukienki hiszpanki tutaj

Related Posts