Szafy kobiety i mężczyzny muszą znaleźć się tak zwane basicy. To podstawowe elementy ubrań, które są wygodne i komfortowe i pasują na bardzo wiele okazji. Dobrym przykładem jest tutaj longsleeve męski. Longsleeve męskie to koszulka z długim rękawem z bawełny, którą można nosić w wydaniu sportowym lub bardziej eleganckim.

Longsleeve męskie pod marynarkę

Męska bawełniana koszulka z długim rękawem jest świetną bazą do zakładania pod marynarkę. Tak naprawdę przydaje się zatem na mnóstwo okazji, gdy mężczyzna pragnie się ubrać w stylu sportowej elegancji. Wtedy klasyczna koszula jest odrobinę nie na miejscu, natomiast jednokolorowy dobrej jakości longsleeve będzie wyborem idealnym. W szafie mężczyzny powinny znaleźć się tego typu koszulki przynajmniej w kilku kolorach. Idealna będzie biała, granatowa oraz szara. Poza tym kolekcje można uzupełnić jeszcze o koszulkę czarną oraz beżową. Warto zwrócić uwagę na jakość bawełny. To prosta rzecz w szafie, a na jej prezencję najbardziej wpływa właśnie jakość tkaniny.

Longsleeve w wersji sportowej

Druga opcja na koszulkę tego typu to noszenie jej w wersji sportowej. W tym przypadku będzie świetną górą na przykład do męskich jeansów lub innych spodni. Sprawdzi się też pod kurtkę na przykład bomberkę, kurtkę jeansową lub po prostu sportową kurtkę na przykład do jazdy na rowerze. W takim wydaniu taka koszulka prezentuje się naprawdę dobrze, a poza tym jest bardzo komfortowa i wygodna. Miękka i miła w dotyku tkanina między innymi przeciwdziała obtarciom podczas uprawiania sportu.

Najlepsza oferta sprzedażowa: longsleeve męskie stąd