Mości rycerzu dama w potrzebie! Szpileczki i buty.

Kategorie bielizna,ciuchy,styl
biały buty na obcasie

Buty to największy jak nie jedyny prawdziwy przyjaciel kobiety.

wielki butNie ma większej mocy i pokazu tego jak bardzo trwała i mocna jest miłość między kobietą a mężczyzną. A dokładniej między nią a jej butami. Ja zakochałam się w kolekcji https://zoio.pl/obuwie które zdecydowanie odwołały się do mojej  kobiecości. Już dawno zakochałam się w tym przedstawicielu kobiecości. Mam tylko złość do siebie że tak rzadko zakładałam tracąc wiele cennych chwil a jednocześnie tak kobiecą część swojej natury. Teraz czy jeansy czy sukienka a nawet spódnica to idealna propozycja dla mojego looku. Chętnie zakładam i zdecydowanie dobrze się w tym czuje. Polecam to każdej jeszcze się zastanawiającej.

Moc drzemie w nich ogromna.

Dlatego naukę chodzenia zaczęłam już dawno więc teraz dość łatwo mi się poruszać w nich i dosyć chętnie i często goszczą na moich nogach. A czym je najchętniej łączę, zdecydowanie czółenka i jeansy są najbardziej widoczną wizytówką. Jeśli tego nie mam to tylko dlatego że zdecydowałam się na spódnicę lub sukienkę. Kocham klasykę dlatego obok tego chętnie zakładam trampki. Oczywiście nie traktuje tego jako karę czy profanacje, jest to dalej wygodny sposób przemieszczania gwarantujący dość mocną przyczepność i doskonały komfort użytkowania. Jest to dla mnie zdecydowany numer trzy. I na stałe taki pozostanie.

Moja opinia, szczera i wiążąca.

Uwielbiam szpilki, jak stąd do morza i jeszcze dalej. Jeśli tylko nadarza się minimalna okazja na założenie ja z niej skorzystam. Jest to tylko jedna zależność ZIMA, wtedy zakładam kozaczki, ewentualnie sandałki gdy lato nadchodzi w coraz szybszym tempie. Trampki zakładam od wielkiego dzwonu. Ostatnio moje zakupy robię na zoio.pl – starając się jednak by nie przejęły mojego życia w stu procentach. Staram się równoważyć wszystko w miarę możliwości. A swoje stylizacje jednak często buduję w oparciu o żakiet i spódnice. Nie rezygnując z wygody czy możliwości zakładania czółenek czy szpilek. Jakie są wasze ulubione buty?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *