Elegancja na luźno!

Kategorie ciuchy,styl

Fajnie jest móc pozwolić sobie na coś lekkiego, jednak dalej eleganckiego. Dodatkowo nieziemsko sprawdza się  coś czego się nie spodziewacie.

Coraz częściej staje się numerem jeden, pokazuje się na modelkach, gwiazdach i tysiącach miejsc. Może uniwersalna jednak dalej wyjątkowa bluzka na krótki rękach. Dziś na zoio.pl/odziez-damska/bluzki/krotki-rekaw przekonałam się o pewnej niezwykłości. To że na dziś może kojarzyć Ci się z codziennością nie oznacza że nie warto jej zastosować do czegoś eleganckiego, czegoś wyjątkowego i nieziemskiego. Dlatego połączenie elegancji i nietypowego looku jest dla mnie mocną istotą, nie jest to może najbardziej elegancki look lecz coraz bardziej obija się na salonach. Jednak nie możemy wykorzystywać tego zawsze ponieważ i na to potrzebny jest ten moment i ta chwila.

Wykorzystaj to.

W tym że koszulki są jakoś mocno sportowe nie oznacza że w ciekawym połączeniu nie zagwarantują nam perfekcyjnego looku. Sama jestem zakochana w tym by jeśli nadejdzie ta chwila pokazać się w mocno eleganckim, pewnym i stylowym rozwiązaniu. Nawet skarpetki potrafią zmienić obraz w taki sposób że nasza stylizacja ciągle będzie ściągać oczy w dolną część. Tylko dlatego że coś nas odróżnia, pokazuje coś indywidualnego coś nietypowego i możliwie w najlepszym smaku. Kocham jeśli coś co możemy przekazać z siebie pokażemy w tak niesamowity sposób że zakochasz się w tym i będziesz używać tego chwytu częściej.

Pamiętaj jednak o jednym. Najważniejszym.

Jeśli zastosujesz coś pierwszy raz będzie wow. Jeśli zrobisz coś pokaże się na Tobie po raz 20 będzie już strzałem obok. Czymś co już nie da tego fajnego pokazu. Dlatego jeśli już chcesz to zrobić, eksperymentuj by nie było powtórzeń. Wyjątkowość polega na ciągłym doskonaleniu i próbowaniu czegoś nowszego. I tak od a do z można zrobić kilka oryginalnych połączeń, które przebudują nas od zwykłej kobiety w piękną, pewną siebie i stylową kobietę. Dlatego próbowanie nie jest tylko istotne, bardzo ważne jest łączenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *