Co zrobić z źle dobranymi ubraniami?

Kategorie ciuchy

Czasem zdarza się problem, że nie trafimy z zakupem. Nie musimy od razu panikować. Wiele sklepów zapewnia nam możliwość darmowego zwrotu. Lecz czy to ostateczne rozwiązanie według mnie nie.

Każda z nas chce czuć i wyglądać modnie, jednak zastanawiamy się nad tym co warto zmienić w naszym wyglądzie. Możesz być pewna, że nie jesteś jedyną kobietą, która ma ten problem. Takich kobiet jak ja czy ty jest znacznie więcej niż może się dla Ciebie wydawać.

ubraniamiWiosna to okres, który skłania nas do przemyśleń. Stojąc przed swoją szafą mamy wrażenie, że ostatnio zakupione ciuchy, które były nie trafionym wyborem oraz te które już od dawna są w naszych garderobach. Wydają się być strasznie nudne. Jednak musimy pamiętać o tym, że większość ubrań była kupowana przez nas pod wpływem chwilowego zauroczenia przez nie. Jest parę sposobów aby poczuć powiew świeżości ze swojej szafy. Na pierwszy rzut oka jesteśmy w stanie ocenić co przydało by się podmienić a do czego wystarczy dodać delikatny dodatek, który doda świeżości naszemu wyglądowi.

Jednak stawiając na dodatki trzeba skupić się nad tym, że są to elementy dość istotne. Dla kobiet, które chcą podnieść swoją sylwetkę oraz wyeksponować nogi. Dobrym rozwiązaniem będą buty na wysokim obcasie. Podobnie jest w przypadku wyszczuplenia naszej sylwetki, dla nie każdej z nas będzie pasował stylowy pasek wręcz przeciwnie bardziej opłaca się na postawienie na luźne spodnie. Jak widzimy nie tylko wybór ubrań ma istotny wpływ na wygląd naszej sylwetki, lecz także dodatki. Natomiast jeżeli już czujesz, się bezsilna to nie warto płakać nad otwartą szafą. Wiele rzeczy spokojnie jesteśmy w stanie przerobić, co może przełożyć się na stworzenie jakiejś ciekawej propozycji.
Lecz, żeby nie być gołosłowną jeżeli w swojej szafę posiadasz za długą sukienkę możesz ją skrócić, według swoich potrzeb.

Natomiast jest za długa również nie musisz panikować wystarczy odrobina kreatywności, możesz ją wzbogacić. Dodając do niej ciekawe dodatki. Podobnie jest w przypadku innych rzeczy. Niestety najcięższym orzechem do zgryzienia są buty, na które niestety nie ma sposobu. Gdyż skrócenie naszych stup, raczej nie wchodzi w grę. Jedynym rozwiązaniem dla takiego problemu jest wymiana bądź sprzedaż. Tutaj to już kwestia indywidualna.

Śmiało, możemy stwierdzić że nie ma rzeczy nie do zrobienia. Wystarczy opanowanie i kreatynę podejście do danej rzeczy i z pewnością przełoży się to na pozytywny wynik końcowy.

1 zastanawiasię “Co zrobić z źle dobranymi ubraniami?

  1. Ja zawsze przed zakupami i odświeżaniem garderoby tworze tablice inspiracji na pinterescie. Rewelacyjne rozwiązanie 🙂 jeśli chcesz sprawdzić inne sposoby na takie „niechciane” ubrania to zapraszam do siebie ➡️ ~RINROE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *